fotografia wnętrz poznań

KOMPLEKSOWA POMOC W SPRZEDAŻDY NIERUCHOMOŚCI

fotografia

spacer 3D

dron

wideo

układ funkcjonalny

konsultacja prawna

ogłoszenia sprzedaży

pośrednictwo kredytowe

dowiedz się więcej

fotografia wnętrz poznań

Planujesz sprzedać nieruchomość?

Wojciech Antoniewicz to doświadczony i licencjonowany pośrednik nieruchomości.

We współpracy z marką Bilbil przygotuje wszystkie media niezbędne do jak najlepszego pokazania nieruchomości w Internecie.

Ogłoszenia są dodawane na wszystkich popularnych portalach. Ponadto posiada portfel klientów poszukujących, co niejednokrotnie znacznie przyśpiesza sprzedaż.

Obszar działania to głównie Wielkopolska, ale pracujemy w całym kraju.

KONTAKT

fotografia wnętrz poznań

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z POMOCY POŚREDNIKA?

Z reguły aby sprzedać nieruchomość wystarczy zrobić zdjęcia, dodać ogłoszenie, poczekać na klienta i załatwić formalności. Podobnie łatwe może być poszukiwanie – można wybrać nieruchomość na portalu, umówić się na spotkanie i kupić.

Niestety rzeczywistość nie zawsze jest taka prosta. Obrót mieszkaniami i domami wymaga znajomości wielu przepisów dotyczących własności, podatków itd. Ponadto nie każdy jest uczciwy i w celu sprzedaży może zataić pewne fakty wpływające np na wartość nieruchomości.

Doświadczony pośrednik nieruchomości odpowiada przed stronami za bezpieczeństwo transakcji. Współpracuje z notariuszami, rzeczoznawcami i prawnikami, dzięki czemu jest w stanie trafnie określić realną wartość oraz dokładnie prześwietlić historię obiektu.