Radek Słowik
fotograf wnętrz

668 908 501

Fotografuję wnętrza we współpracy z pośrednikami nieruchomości, administratorami mieszkań na wynajem oraz projektantami. Przygotowuję materiał do portfolio, promocji, na media społecznościowe oraz do ogłoszeń. Działam głównie na terenie Poznania i okolic.
Fotografia wnętrz to nierozłączny element ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, w tym wynajmu krótkoterminowego. Jest to szczególnie istotne podczas promowania mieszkań w takich serwisach jak Booking oraz Airbnb, gdzie w przypadku podobnej ceny, klienci skupiają swoją uwagę na walorach estetycznych wnętrza.


Fotografia kuchni i innych realizacji stolarskich.

Współpracuję z producentami mebli, w tym realizacji stolarskich. Wykonuję zdjęcia zarówno ogólne, jak i wskazujące na konkretne szczegóły wykończeniowe.


Fotografia łazienek.

Współpracuję z firmami budowlanymi oraz projektantami. Przygotowuję fotografie wnętrz do prezentowania na stronach internetowych.


Fotografia obiektów użyteczności publicznej.

Współpraca B2B z właścicielami obiektów. Zdjęcia wnętrz do prezentacji w mediach społecznościowych, na mapie google oraz w innych materiałach promocyjnych.