fotografia wnętrz – cennik 2024

koszt sesji

1000 zł netto – do 15 ujęć

każde kolejne ujęcie – 80 zł netto

sesja na terenie Poznania

dojazd poza Poznań

1 zł/km netto

jeżeli dojazd przekracza 200 km cena podlega negocjacji

sesje powyżej 30 ujęć

cena ustalana indywidualnie

zapraszam do kontaktu

Pytania i odpowiedzi


Nie, przygotowanie wnętrza jest po stronie zamawiającego. To projektant odpowiedzialny za koncepcję wie, co będzie idealnie do niej pasować. Ja w czasie sesji aktywnie pomagam ustawić elementy, konsultuję czy coś dobrze wygląda w kadrze. Możliwe jest również zlecenie HS zewnętrznej firmie.

Termin sesji najłatwiej jest umówić telefonicznie. W dniu sesji fotografuję do oporu, aż obie strony uznają, że wszystko co miało być ujęte na zdjęciach jest pokazane. Następnie po sesji przesyłam przez Dysk Google album ze zdjęciami do wyboru oraz tabelkę, w której zaznacza się wybrane zdjęcia (przez postawienie cyfry 1 przy wybranym zdjęciu – na końcu jest suma). Na podstawie ilości wybranych kadrów wystawiam fakturę i biorę się do pracy. Gotowe fotografie przesyłam po opłaceniu faktury.

To jest bardzo trudne pytanie, dużo zależy od tego, jak wygląda współpraca, czy klient wymaga 10 ujęć jednej sceny, jednocześnie coś zmieniając, czy może scena jest przygotowana i nie wymaga wielu zmian.

Tak, fotografuję w całej Polsce.

To zależy. Ogólnie potrafię fotografować w praktycznie każdych warunkach pogodowych. Robiłem sesje w pochmurne dni i klienci byli bardzo zadowoleni. Poniżej przykłady zdjęć wykonanych w pełnym zachmurzeniu:

Koszt sesji jest zależny jest wyłącznie od ilości zdjęć i odległości od Poznania. Sesje na terenie Poznania i ościennych gmin są wyceniane tylko na podstawie ilości wybranych ujęć. Przy sesjach wyjazdowych doliczam koszt transportu.

Nagrywam filmy z wnętrz, zarówno poziome, np na youtube, jak i pionowe do rolek. Moje prace znajdziesz na Instagramie. Jeżeli potrzebujesz większy format wideo, to współpracuję z filmowcami i operatorami dronów.

Oferta specjalna – www+sesje

Dla firm, których działalność oparta jest na tworzeniu związanym z wnętrzami (projektowanie, stolarstwo, budownictwo itd) – strona internetowa w promocyjnej cenie oraz jej administrowanie gratis, pod warunkiem zamawiania u mnie sesji realizacji.

dowiedz się więcej